Dlaczego Apki dla firm

Dlaczego warto tworzyć aplikacje ze studiem apkidlafirm.pl ?

Jeśli nadal nie masz pewności, czy Twoja firma potrzebuje własnej dedykowanej aplikacji mobilnej, poniżej przedstawiamy korzyści wynikające z posiadania dedykowanej aplikacji mobilnej dla Ciebie i Twojej firmy.


1. Stajesz się widoczny dla nowych grup klientów, a dedykowana aplikacja mobilna ułatwi komunikacje z twoimi aktualnymi klientami.

Statystyki pokazują, że przeciętny użytkownik Internetu spędza na swoim urządzeniu mobilnym ponad dwie godziny do czterech dziennie (!). Jedną z najczęstszych form spędzania czasu (odpowiada to aż 82% całkowitego czasu korzystania z urządzeń mobilnych) jest korzystanie z aplikacji mobilnych.


2. Aplikacja jest własnym działem marketingu bezpośredniego - bez dodatkowych kosztów.

Nasze aplikacje mają wiele funkcji: mogą dostarczać ogólne informacje, przedstawiać produkty, ceny, formularze rezerwacji, funkcje wyszukiwania programy reklamowe, pomagać Twoim klientom w codziennym życiu lub prawidłowym wykorzystaniu Twojego produktu lub usługi, kanały informacyjne i wiele więcej.

Jedną z największych zalet posiadania aplikacji mobilnej jest to, że wszystkie informacje, które chcesz przekazać klientom - w tym specjalne oferty i promocje - są na wyciągnięcie ręki.

Kolejnym ważnym elementem jest to, że wszystkie działania związane z reklama, od ulotek do zdrapek, konkursów, kuponów lub ofert specjalnych, możesz zacząć od 1 kliknięcia bez drogich wydruków i ich dystrybucji. W przypadku ulotek trafią do osób, które mogą być zainteresowane Twoja oferta, a może nie. Korzystając z własnej aplikacji mobilnej, możesz mieć pewność, że Twoja reklama trafi w odpowiednie miejsce i będzie nieporównywalnie tańsza.


3.  Obniż koszty reklamy  i zapewnij swoim Klientom różnorodne doświadczenia.

Na całym świecie firmy dążą do obniżenia kosztów, w szczególności kosztów reklamy. Inwestują w cyfryzacje programów lojalnościowych oraz konkursów czy akcji promocyjnych.

Zamiast trzymać się starych kart lojalnościowych, plastikowych kart stałego klienta, naklejek, klienci mogą otrzymywać nagrody za pomocą aplikacji mobilnej. Efekt ? Więcej pobrań i więcej klientów.

A co, jeśli wszyscy w okolicy mają już programy lojalnościowe, karty stałego klienta itp. ? Jak się wyróżnić i zdobyć przewagę konkurencyjną obniżając koszty promocji?

Dzięki aplikacji mobilnej jest to łatwe - konkursy, zdrapki, czas i oferty specjalne - wszystko za pomocą jednego kliknięcia.

Pozwala to na różnorodność programów lojalnościowych, nie tylko tego typu, jaki istnieje na rynku, nie wspominając o Twojej przewadze nad innymi firmami w postaci niższych kosztów z powodu braku potrzeby drukowania i dystrybucji.


4. Dzięki własnej aplikacji mobilnej budujesz swoja markę i uznanie.

Aplikacja mobilna dla Twojej firmy znacząco przyczyni się do rozpoznania Twojej marki.

Aplikacja mobilna przypomina Twoją osobistą sieć billboardów. Możesz robić, co chcesz ze Swoją aplikacją - możesz sprawić, ze będzie stylowa, modna, funkcjonalna, szokująca lub pouczająca. Ale naprawdę chcesz stworzyć aplikacje, która ma funkcje, które klienci pokochają, a jednocześnie jest dobrze zaplanowana i wyposażona w ciekawe elementy i wygodnie zaplanowany interfejs.

Im częściej klienci są zaangażowani w korzystanie z Twojej aplikacji, tym szybciej Będą chcieli kupić Twój produkt i / lub usługę. W reklamie nazywa się to "częstotliwością przystąpienia": oznacza to, ze klient, który ma łatwy i szybki –a przede wszystkim pozbawiony konkurencyjnych ofert- dostęp do Twojej usługi lub produktu, zdecyduje wybrać  ofertę, do której ma najczęstszy oraz najłatwiejszy dostęp, oraz która nie niesie ze sobą potrzeby przeglądania dziesiątek ofert konkurencji wobec Twojego biznesu.


5. Aplikacja mobilna znacznie ułatwia życie Twoim klientom

Niezależnie od tego, czy sprzedajesz kwiaty, czy usługi spa, Twoi klienci potrzebują sposobu na dotarcie do Ciebie. Obsługa komunikatów, takich jak wirtualna pomoc techniczna) w aplikacji może naprawdę wpłynąć na sposób komunikacji z klientami. Zamiast na przykład rezerwacji restauracji, które trzeba było zrobić telefonicznie, teraz można zrobić za pomocą pięciu kliknięć na urządzeniu Twoich klientów. Zastanów się: ilu klientów wolałoby komunikować się z Tobą za pośrednictwem aplikacji?


6. Skorzystaj z okresu monopolu Twojej nowej technologii w Twojej branży

Obecnie w Polsce aplikacje mobilne na poziomie małych i średnich firm są nadal rzadkością z uwagi na gigantyczne koszty i trudne warunki developmentu u używających technologii obecnej generacji twórców. Tutaj można zrobić duży krok przed konkurencją - bądź pierwszym w swojej okolicy, który zaoferuje Swoim Klientom dedykowaną aplikację mobilną. Będą oni mile zaskoczeni Twoim innowacyjnym podejściem i na zawsze zapamiętają kto wprowadził ten przełom jako pierwszy. Twoja aplikacja może również pomóc w zbudowaniu grupy przyjaznych podmiotów wokół Ciebie i Twojej aktywności, co pozwala Ci reklamować ich usługi lub produkty za pomocą Twojej aplikacji.7. Zarabiaj na reklamie w swojej aplikacji

Przestrzeń w aplikacji może być swobodnie przekazywana przyjaznym podmiotom. Co powiesz na przykład kupon rabatowy na buty w sklepie naprzeciwko Ciebie przy zakupie spodni w Twoim sklepie? Istnieją niezliczone możliwości zarabiania pieniędzy z tytułu posiadania własnej dedykowanej aplikacji mobilnej.8. Dbaj o swoje prawa

Z nami Twoje prawa są zawsze respektowane. W odróżnieniu od innych developerów, nie podpisujemy z naszymi Klientami umów cywilno-prawnych, które to charakteryzuje to, iż masz w nich tyle praw ile jest w niej zapisane, zaś pogwałcenie Twoich Praw Człowieka dla sądów w Polsce nic nie będzie znaczyło, albowiem kraj nasz nie jest sygnatariuszem Konwencji Praw Człowieka.

Kupując u nas twoją dedykowaną aplikacje mobilną jesteś pewien, że Twoje prawa są dla nas najważniejsze, ponieważ dajemy Ci jako  jedyni możliwość zawarcia z nami zwykłej umowy kupna sprzedaży przewidzianej w prawie konsumenckim. Dzięki temu masz pełną możliwość zwrotu Twojej aplikacji w terminie 14 dni roboczych bez podania przyczyn od momentu jej zakończenia i uruchomienia. Dla podmiotów, zamawiających aplikacje do dalszej sprzedaży, okres testowy wynosi aż 30 dni podczas których masz gwarancję zwrotu pieniędzy, jeśli cokolwiek w aplikacji nie spełni Twoich oczekiwań. 

W razie gdyby nasz produkt nie odpowiadał Twoim oczekiwaniom, nasz regulamin gwarantuje ci najwyższą wśród wszystkich developerów ochronę Twoich praw, bez względu na to, czy kupujesz dla siebie czy na sprzedaż.